סטאז' במרכז הרפואי הדסה

התמחות ברפואה

המרכז הרפואי האוניברסיטאי הדסה שם את המתמחים ברפואה ואת החינוך הרפואי בראש משימותיו. היסטוריה של 100 שנות רפואה והוראה מובילה ושיתוף פעולה הדוק ויומיומי עם האוניברסיטה העברית, יצרו בהדסה תרבות של מצוינות קלינית ויכולת הכשרה הטובה ביותר בישראל.
 
אנחנו מחויבים כי מי שיתחילו אצלנו התמחות ברפואה יסיימו את מסלול ההכשרה כרופאים ורופאות מובילים בעולם הבריאות הישראלי. זה יהיה ארוך, זה יהיה קשה, זה יהיה מתיש וידרוש עבודה מאומצת, אבל בסוף הדרך תהיו לא פחות ממצוינים ומצוינות.

המרכז הרפואי האוניברסיטאי הדסה פועל בשני קמפוסים - בעין כרם ובהר הצופים, שיחד מהווים מרכז רפואי שלישוני שכולל את כלל המחלקות הקליניות.
ההתמחות הרפואית בכל המחלקות בהדסה כוללת תוכנית הכשרה עשירה במהלכה המתמחים והמתמחות נחשפים למגוון מקרים עצום הכולל מקרי קיצון ומצבים רפואיים נדירים, זוכים לעבוד לצד מיטב הרופאים והרופאות, מתנסים בטכנולוגיות ובמכשור הרפואי החדש ביותר שקיים ונהנים מהאפשרות לקדם מחקר במסגרת אישית או קבוצתית. בסיום ההתמחות, ובהתאם לרצונות וליכולת של כל אחד ואחת, ניתנות אפשרויות להמשך התמחות בישראל ובעולם, ורשת הקשרים הענפה של צוותי הרפואה בהדסה מסייעת במציאת פלושיפ קליני או מחקרי רלוונטי.

אנחנו מזמינים אתכם ואתכן להצטרף לסטאז' ברפואה בהדסה. בואו תצטיינו!

 

עשרה דברים שכל מתמחה ברפואה צריך לדעת על הדסה

ליצירת קשר וקבלת פרטים על סטאז' בהדסה לחצו על המחלקה הרלוונטית