המכון לקרינה (רדיותרפיה) הדסה עין כרם

מכון רדיותרפיה - מכון שרת הדסה עין כרם

המכון מורכב מצוות מומחים רב תחומי (multidisciplinary) מהשורה הראשונה. על צוות המכון נמנים רופאים, אחיות, טכנאי רנטגן ופיזיקאים. יחד אנו משקיעים מאמצים על מנת לתת טיפול כוללני המתייחס הן למחלה והן למטופל, על כל צרכיו צוות המומחים המנוסה במכון לקרינה במכון שרת מתמחה בטיפול בכל סוגי הסרטן במגוון טיפולי קרינה. צוות המכון עובד בשיתוף פעולה מלא עם האונקולוג המטפל ועם הרופאים המקצועיים המומחים המובילים בכל תחום.
הצוות המנוסה במכון כולל גם את המזכירות, עוזרות המחקר, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים ודיאטנית אשר מעניקים טיפול כוללני הנותן מענה תומך לכל היבט של הטיפול כמו גם תמיכה נפשית על פי צרכיו האישיים של החולה.

מהו טיפול בקרינה:

טיפול בקרינה משתמש בקרני פוטון ממוקדות בעלות אנרגיה גבוהה כדי להשמיד תאים סרטניים. יותר ממחצית מחולי הסרטן יעברו טיפול קרינתי כלשהו, במהלך הטיפול במחלה.
לרדיותרפיה מגיעים חולים עם מחלות שונות ובשלבים שונים של המחלה ו/או הטיפול. חלקם מגיעים לטיפולי הקרנה לפני ניתוח, אחרי ניתוח ולעיתים במקום ניתוח (כאשר הרדיותרפיה מחליפה בהרבה מקרים את הניתוח ומשמשת כטיפול עיקרי). טיפולי קרינה ניתנים גם בשילוב עם טיפולים אחרים כמו רדיותרפיה משולבת עם כימותרפיה או עם אימונותרפיה.
המכון לקרינה במכון שרת שם לעצמו למטרה לתת לכל מטופל רפואה מוכוונת אישית עם יחס מקצועי, אישי, מסור ואנושי. אנו מקדישים משאבים ותשומת לב מרביים למתן טיפול מתקדם ומדויק ביותר לכל מטופל ברדיותרפיה

פרטי קשר

כתובת

כתובת

הדסה עין כרם, מכון שרת.
שעות פעילות

שעות פעילות

א'-ה' בין השעות 07:00-18:00.

טלפון

טלפון


מס' פקס

02-6777388