כירורגיה פלסטית ואסתטית

התמחות במחלקת כירורגיה פלסטית ואסתטית וכירורגיה של היד ויחידת הכוויות

המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים הדסה עין כרם נוסדה בשנת 1958 על ידי פרופ' צבי נוימן ז"ל, והיא השנייה שהוקמה במדינת ישראל.

 

המחלקה משלבת מקצועיות לצד עבודת צוות והקפדה על יחסי אנוש ואוירה נעימה ומכבדת בין הרופאים הבכירים, המתמחים, הסטז'רים, הסטודנטים והצוות הסיעודי, וכמובן בין כל אנשי הצוות למטופלים ומלוויהם.

המחלקה מטפלת במספר רב ומגוון של מטופלים בכל הגילאים, הן במסגרת אשפוז והן במסגרת המרפאה.

במחלקה מתאשפזים מטופלים לאחר ניתוחים ונפגעי כוויות, כאשר מאושפזים שזקוקים לטיפול מוגבר והשגחה צמודה יותר, כגון נפגעי כוויות נרחבות או מטופלים לאחר ניתוחים מורכבים, שוהים במחלקת טיפול נמרץ כללי ומנוהלים ע״י צוות טיפול נמרץ ובשיתוף פעולה הדוק של רופאי המחלקה.

חלק לא מבוטל מנפח העבודה במחלקה מוקדש לטיפול בילדים.
במחלקה לכירורגיית ילדים פלסטיקה מאושפזים ילדים לאחר כוויות וכמובן ילדים לאחר ניתוחים פלסטיים.

בנוסף לכך, קיימים מטופלים משותפים עם מחלקות אחרות כדוגמת מטופלים אורתופדים, כירורגים, גניקולוגים, אונקולוגים ועוד. מטופלים אלו מקבלים טיפול והערכה ע״י צוות המחלקה לצורך בניתוחים משולבים או ניתוחים שלנו כטיפול בסיבוכים של מחלקות האם וכן טיפול בפצעים מורכבים.

המחלקה לכירורגיה פלסטית בהדסה עין כרם היא לא המחלקה היחידה בעלת נפח עבודה כה רב, אך היא אחת המחלקות הייחודיות המבצעות מגוון כה רב של ניתוחים ופעילות אקדמית.

אז למה לבחור להתמחות אצלנו במחלקת כירורגיה פלסטית ואסתטית וכירורגיה של היד ויחידת הכוויות?

בשל העובדה שבמחלקה עובדים מומחים עם התמחויות על שונות, אנו מבצעים ניתוחים שנחשבים לנדירים במחלקות אחרות ובחלקן אף לא מתבצעים כלל. מספר הניתוחים הרב והפעילות המגוונת במרפאות מקנה למתמחים במחלקה ניסיון רב וחשיפה קלינית עשירה. מתמחים במחלקתנו זוכים להשתתף במספר רב ומגוון של ניתוחים במהלך תכנית ההתמחות. מתמחים רבים ממחלקות אחרות מגיעים לתקופה למחלקתנו על מנת להיחשף לניתוחים אלה.

 

כמעט בכל תחום בכירורגיה פלסטית קיים רופא בכיר עם התמחות על: כירורגיה פלסטית בילדים, ניתוחים לעיצוב הגוף לאחר ירידה מאסיבית במשקל, שחזורי שד ומיקרוכירורגיה של השד, אסתטיקה של השד, אסתטיקה של הפנים, ניתוחים של הגולגולת ועצמות הפנים, ניתוחי מיקרוכירורגיה לשחזור איברים / חסרים אחרים וניתוחי כף יד.
תחום כף היד, בשונה מרוב מחלקות הפלסטיקה בארץ, הוא חלק בלתי נפרד מעבודת המחלקה וכולל ניתוחים לתיקון שברים, תיקון גידים, תיקון עצבים וכלי דם בשיטות מיקרו-כירורגיות, שחזור רקמה רכה ע״י מתלים מקומיים או חופשיים וכן השתלת אצבעות לאחר קטיעה.
מבחינה אקדמית, המחלקה שלנו משתתפת בכנסים בארץ ובחול ואף נוטלת חלק פעיל בארגון כנסים מקומיים ובינלאומיים.

 

בכנסים אנו מציגים עבודות מחקר מקוריות ומקרים מעניינים בהם טיפלנו.

 

במחלקה מתקיימת תכנית אקדמית ענפה שכוללת הצגת מאמרים, שיעורים למתמחים ולסטודנטים והרצאות שניתנות ע״י כירורגים פלסטיים מחו״ל או חברות ישראליות ובינלאומיות.

יצירת קשר - מתמחים

אנחנו מזמינים אתכם ואתכן להצטרף להדסה. בואו תצטיינו!

יש למלא את כל השדות המסומנים ב-*
שם מלא
ת.ז
טלפון
דוא"ל
מגדר
כתובת מגורים
מצב משפחתי
מקום לימודי רפואה
אם למדת בחו"ל - האם עשית סבבים קליניים בארץ - יש לפרט היכן ומה
אם למדת בבית ספר לרפואה שאינו הדסה - האם עשית סבבים קליניים בהדסה במהלך הלימודים או הסטאז'?
שנת סיום לימודי רפואה
לימודים גבוהים נוספים - תארים ועוד
האם עבדת או התנדבת בתחומי הרפואה (מד"א, עוזר רופא וכו')
היכן ביצעת את הסטאז'
התמחות מבוקשת
להעלאת קובצים יש לצרף: תמונה, מכתב הצגה עצמית עד 250 מילים(רקע, תחומי עניין, חשיפה מקצועית ומה מושך אותך להדסה), עד 2 מכתבי המלצה וחומר רלוונטי נוסף
גודל הקובץ לא יעלה על 3 מגה
Captcha
צירוף צילום ת.ז. (עד 3 מגה)
העלאת קבצים מהמחשב
באפשרותך לעלות קבצים בפורמט png,jpg בלבד (עד 3 מגה לכל קובץ)