מכוני הפיזיותרפיה

מכוני הפיזיותרפיה בעין כרם ובהר הצופים

מכוני הפיזיותרפיה בהדסה מקבלים את מבוטחי כל קופות החולים, חיילים ומבוטחי משרד הביטחון וכמובן מטופלים פרטיים. הטיפולים בשני הקמפוסים ניתנים על ידי פיזיותרפיסטים מנוסים מצוות בית החולים הנמצאים בקשר ישיר עם הרופאים הרלוונטיים.

הטיפולים מתקיימים בעזרת טכנולוגיות ייחודיות מהמתקדמות בארץ ובעולם, המאפשרות טיפולים בלעדיים הניתנים רק בהדסה.

במכוני הפיזיותרפיה מתקיימים טיפולים לכל סוגי הפגיעות והפציעות: פציעות ספורט, פציעות לאחר טראומה וניתוחים אורתופדיים, פגיעות בעקבות מחלות כגון פרקינסון וטרשת נפוצה, פגיעות לאחר שבץ ופגיעה מוחית, בעיות שיווי משקל, הפרעות הליכה, שיקום רצפת אגן לנשים ולגברים ועוד. נוסף על כך אנו מקיימים קבוצות טיפול לאוכלוסיות ייחודיות, כדוגמת חולי פרקינסון, טרשת נפוצה, קשישים ועוד.

מכיוון שאנחנו מאמינים שטיפול טוב הוא גם טיפול שניתן מהר, אנחנו עושים כל מה שאפשר על מנת שזמני ההמתנה לטיפול יהיו קצרים ובמידת האפשר נוכל לקבל אתכם לטיפול תוך מספר ימים בלבד.

תחומי הטיפול במכוני הפיזיותרפיה של הדסה:

  • אורתופדיה: טיפול בכאבי מפרקים, לאחר חבלות ושברים, טיפולים בעקבות ניתוחי החלפת מפרקים, לאחר ניתוחי כתף, שיקום לאחר קטיעות ועוד.
  • פציעות ספורט: טיפולים בעקבות ניתוחי ארתרוסקופיה, שחזור רצועות, נקעים, שברי מאמץ, טיפולים לאחר הופעת כאב במהלך פעילות ספורטיבית, הערכה לקראת חזרה לפעילות ספורטיבית לאחר ניתוחים ופציעות.
  • נוירולוגיה: טיפולים לאחר שבץ, טיפולים במחלות נוירולוגיות שונות כגון טרשת נפוצה ופרקינסון, טיפולים לנפגעי חוט שדרה, טיפולים בהפרעות הליכה על רקע עצבי ועוד.
  • סחרחורת ושיווי משקל: לסובלים מבעיות סחרחורת וחוסר שיווי משקל על רקע בעיות נוירולוגיות, גיל או בעיות במערכת הוסטיבולרית.
  • רצפת אגן: טיפול בקשיים בשליטה על הסוגרים (מתן שתן וצואה), צניחות אברי האגן וקושי או כאבים בקיום יחסי מין.
  • שיקום ריאות: למטופלים החולים במחלות ריאה כרוניות, במסגרת פרטנית וקבוצתית.
  • התפתחות הילד: לילדים הסובלים או בקבוצת סיכון ללקות התפתחותית, לצד מומחיות ראשית בתחום הפגים.