אבחון טרום השרשתי (PGD) הדסה הר הצופים

מרפאת אבחון טרום השרשתי (PGD) הדסה הר הצופים

מרפאת אבחון טרום השרשתי (Pregestational Diagnosis - PGD) בהדסה הר הצופים הינה מרפאה רב-תחומית ייחודית בה אנו מפגישים בו זמנית את הזוגות הזקוקים להליך עם גנטיקאית ורופאת פריון.

מטרת המרפאה:

לשפר, להנגיש את השירות ולקצר תהליכים למטופלים שזקוקים לאבחנה טרום השרשתית (PGT) ולייעל את תהליך העברת המידע למטופלים.
ד״ר חגית דאום, מהמחלקה לגנטיקה בהדסה, וד״ר אפרת אש ברודר, מהיחידה להפריה חוץ גופית, מובילות ומרכזות את הטיפול בבני זוג שנושאים מחלות או מצבים גנטיים שונים שמצריכים אבחון טרום השרשתי.

המפגש המשותף בין גנטיקה והפריה חוץ גופית מאפשר לנו להעניק לכם את הייעוץ המקיף ביותר וכן לבנות יחדיו תכנית טיפול מלאה. צוות המרפאה ילווה אתכם לאורכו של המסע: החל מתהליך האבחון הגנטי, בבניית תוכנית ההפריה ועד להשגת הריון ולידה של ילד/ה בריאים.


במרפאה ניתן ייעוץ למטופלים עם אבחנה גנטית השוקלים ו/או מעוניינים לעבור תהליך של הפריה חוץ גופית (IVF) עם אבחנה טרום השרשתית (PGT).

תוכן הייעוץ:

במרפאה ניתן הסבר על אופן ההורשה של המצב הגנטי הקיים במשפחה והסיכוי להישנותו בהריונות הבאים ובהתאם על אפשרויות של אבחון טרום לידתי ועל PGT. בנוסף, ניתן הסבר על תהליך ה-IVF ותרחישים אפשריים בתוצאות לעוברים. המרפאה גם מעניקה הכנה קונקרטית לתהליך: גם מבחינת הגנטיקה להעמדת מערכת וגם מבחינת הנעת תהליך ה-IVF, שבמסגרתו יסופקו הפניות לבדיקות נדרשות, תור לפתיחת תיק ב-IVF והזמנת תור ל-PGT.

פרטי קשר

כתובת

כתובת

הדסה הר הצופים, בניין מרפאות קומה 2.
דוא'ל

דוא"ל

טלפון

טלפון

 
 טל: 02-5844183
פקס:02-6777618
שעות פעילות

שעות פעילות

ימים א'-ה' בין השעות 08:00-15:00.