רפואת ילדים

התמחות במחלקת ילדים - הדסה עין כרם

מחלקת הילדים בהדסה עין כרם הינה היחידה המרכזית באגף הילדים, המטפלת במגוון רחב של ילדים מכלל מגזרי האוכלוסייה השונים בירושלים וסביבותיה ובכלל מישראל.

כבית חולים שלישוני ומוביל אשר מפעיל את כלל ההתמחויות והשירותים ברפואת ילדים, מטופלים בהדסה עין כרם מקרים בכל דרגות החומרה, גם המורכבים והמאתגרים שבהם, על ידי צוות מגוון והטרוגני הנבחר בקפידה.
למעשה, מהווה מחלקת הילדים מחלקת אם ואליה מופנים אשפוזים מיחידות שונות באגף הילדים. היא מקיימת יחסי גומלין מפרים עם היחידה לטיפול נמרץ, קרדיולוגית ילדים, כירורגית ילדים, המטואונקולוגיה ילדים והשתלות מח עצם, מלר"ד ילדים, יחידת הריאות הגסטרו, אנדוקרינולוגיה ונפרולוגיה.

צוות המחלקה שלנו כולל את הצוות הרפואי, בכללו 3 מומחים, כ-7 אטנדינג ו-28 מתמחים וכן את הצוות הסיעודי – אחות ראשית, כ-30 אחיות מוסמכות וכן צוות תומך ובו דיאטנית, עובדות סוציאליות וכמובן צוות משק ואדמיניסטרציה, וצוות בית ספר מקצועי לילדים המאושפזים בבתי החולים שלנו. כל אלו יחד, יוצרים מארג ייחודי אשר שם דגש רב על מקצועיות המשלבת ללא פשרות יחסי אנוש טובים וחמים, הן בין אנשי הצוות והן בינם לבין המטופלים ובני משפחותיהם.

צוות מחלקת ילדים

אז למה לבחור להתמחות אצלנו במחלקת ילדים - הדסה עין כרם?

המתמחים במחלקה זוכים להתנסות בשטח במגוון מצבים רפואיים בתינוקות, ילדים ונוער ובהם מצבי קיצון ואירועים ייחודיים, כמתאפיין במרכז-על בין המובילים במדינת ישראל.

בין מאפייניה הייחודיים של המחלקה, אשר קנתה לה שם בארץ ובעולם, ניתן למצוא את השיחות האישיות עם ההורים – במועדים מובנים ומאורגנים, ביקורת תרופות ונהלי עבודה ברורים, מיסוד צ'יף רזידנט, תוכנית אקדמית והתמחות מובנית, קשר הדוק עם המלר"ד ושמירה על הידוק הקשר עם הצוות הסיעודי.

המתמחים ברפואה במחלקה זוכים להשקעה רבה בתהליך הכשרתם, לבניית אופק ולליווי אישי, לפעילות אקדמית ענפה, לעבודת צוות ולמידה 24/7, לשמירה על "מתח חיובי" ואנושיות רבה.

טיפוח המתמחה הינו מוטיב משמעותי ובולט, כאשר העבודה הקשה מתוגמלת במשוב מקצועי וביחס מכבד המאפשרים התפתחות אישית ומקצועית, והם נהנים מסיוע בהכנה לבחינות, מפגשי מתמחים ותחושת משפחתיות.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולהרגיש בבית.

יצירת קשר - מתמחים

אנחנו מזמינים אתכם ואתכן להצטרף להדסה. בואו תצטיינו!

יש למלא את כל השדות המסומנים ב-*
שם מלא
ת.ז
טלפון
דוא"ל
מגדר
כתובת מגורים
מצב משפחתי
מקום לימודי רפואה
אם למדת בחו"ל - האם עשית סבבים קליניים בארץ - יש לפרט היכן ומה
אם למדת בבית ספר לרפואה שאינו הדסה - האם עשית סבבים קליניים בהדסה במהלך הלימודים או הסטאז'?
שנת סיום לימודי רפואה
לימודים גבוהים נוספים - תארים ועוד
האם עבדת או התנדבת בתחומי הרפואה (מד"א, עוזר רופא וכו')
היכן ביצעת את הסטאז'
התמחות מבוקשת
להעלאת קובצים יש לצרף: תמונה, מכתב הצגה עצמית עד 250 מילים(רקע, תחומי עניין, חשיפה מקצועית ומה מושך אותך להדסה), עד 2 מכתבי המלצה וחומר רלוונטי נוסף
גודל הקובץ לא יעלה על 3 מגה
Captcha
צירוף צילום ת.ז. (עד 3 מגה)
העלאת קבצים מהמחשב
באפשרותך לעלות קבצים בפורמט png,jpg בלבד (עד 3 מגה לכל קובץ)