שאלות ותשובות

אנו מתחייבים לתת לך 6 ביציות ולפחות שני עוברים באיכות טובה להחזרה לרחם. הממוצע השנתי עמד על הקצאת 8.5 ביציות למטופלת מהם התפתחו בממוצע 5.2 עוברים ראויים להקפאה והחזרה.
כמפורט באתר התשלום עבור הטיפול מתחלק בין שני גופים.

ודאי, תוצמד לך אחות מלווה מהדסה שתהיה בקשר ישיר איתך. תוכלי למסור לה את תוצאות הבדיקות ולהתייעץ בנוגע לטיפול.

ההכנה הטיפולית שלך נמשכת לפחות חודשיים לכן, מרגע שנרשמת לטיפול והתחלת את התהליך סביר כי במהלך חודשיים יתבצע הטיפול. זמן ההמתנה יכול להתארך בהתאם להשלמת הבדיקות הנידרשות לקראת הטיפול.

ניתן לבצע החזרה של עוברים טריים במרפאה בצ'כיה ובתיאום עם צוות המטפלים בהדסה ואלו ברפרופיט.
לעיתים החזרת עוברים טריים מחוייבת המציאות לאור איכות זרע המצדיקה מתן דגימה טריה להפריה ולא דגימה קפואה. במקרה זה באפשרותכם לבחור לנהל את הנסיעה באופן עצמאי או לפנות אלינו כדי שנסייע בארגון הנסיעה.

אנו מקפיאים את העוברים האיכותיים ביום 3 לאחר ההפריה. הגידול ליום 5 מפחית את מספר העוברים שלבסוף יוקפאו. הקפאה והפשרה של בלסטוציסטים דורשת מיומנות. היות וקיימות שתי מערכות שונות שהאחת מקפיאה ושניה מפשירה מצאנו כי עדיף להקפיא ביום 3 ולבצע את הגידול ליום 5 רק לאחר ההפשרה אם רוצים בכך. בכל מקרה 80% מהמטופלות תהיינה בהריון בשימוש חלק או כל העוברים שהתפתחו ממחזור טיפול אחד עליו בוצע תשלום

הרופאים המשתתפים בתוכנית הם רופאים בכירים במחלקת נשים המתמחים ב- IVF.

התוכנית של הדסה כוללת את שני הקמפוסים של בית החולים הן את הדסה עין כרם והן את הר הצופים ללא כל הבדל.

לרשימת הרופאים

ההמלצה שלנו היא להחזיר עובר בודד או לכל היותר שני עוברים. המטרה שלנו היא להימנע מהיריון מרובה עוברים אשר עלול להוות סיכון לך ולעוברים. אנו ממליצים לסכם עם הרופא האישי שלך את מספר העוברים להחזרה ובהתאם את צורת הקפאתם (כבודדים או בזוגות).

בתוכנית שלנו לא ניתן בשלב זה להעביר עוברים טריים אלא מוקפאים בלבד.

בתוכנית שלנו יש אפשרות לביצוע השגחה הילכתית בכל שלבי הטיפול החל מהקפאת הזרע ובהמשך ניודו למרפאה וכן בתהליך ההפריה והקפאת העוברים והעברתם לארץ. את התהליך יש לתאם עם המכון המתאים אליו פניתם.

יש החזרים חלקיים מהביטוחים המשלימים. תוכלי לקרוא על זכאותך באתרים של קופות החולים הדנים בביטוחים המשלימים.