כירורגיה אורתופדית

התמחות במחלקת כירורגיה אורתופדית

המערך האורתופדי בהדסה הפרוס בשני הקמפוסים של הדסה נחשב למוביל בארץ, מקיים את כל תחומי הפעילות הקלינית באורתופדיה ומאפשר הכשרה מעמיקה, יסודית ומלאה בכל התחומים. יחידות ספורט והחלפת מפרקים פועלות בהר הצופים, פעילות היחידות לטראומה אורתופדית, אורתופדיה אונקולוגית, וכירורגיה של הכתף מתרכזת בעין כרם, והיחידות לכירורגיה של עמוד השדרה, אורתופדית ילדים, כירורגיה של היד וכירורגיה של כף הרגל והקרסול פועלות במקביל בשני הקמפוסים. כל היחידות מוכרות להתמחות ברפואה, ורובן גם להשתלמות עמיתים (fellowship).
 
במערך מתבצעים ניתוחים מתקדמים ואף פורצי דרך וחדשניים תוך דגש על שילוב יכולות ושיתופי פעולה בין היחידות השונות. במערך רופאים רבים בתקינה אקדמית המובילים מחקרים בסיסיים וקליניים במגוון תחומים.

אז למה לבחור להתמחות אצלנו במחלקת כירורגיה אורתופדית?

  • פעילות המערך במבנה של יחידות בעלות עצמאות מקצועית מאפשר העמקה ורכישת עצמאות במגוון תחומים תוך חשיפה ממושכת ונרחבת בכל התחומים.
  • חשיפה לכל מגוון העשייה האורתופדית במרפאות, בחדרי הניתוח, בייעוצים במחלקות בית החולים ובפעילויות חוץ בית חולים כגון ליווי קבוצות ספורט תוך ביסוס קשר עם הקהילה כבר בשלב ההתמחות.
  • בהיותו מרכז רפואי מוביל בארץ ואף מחוצה לה, נחשפים הרופאים המתמחים למגוון רחב של מחלות ומצבים באורתופדיה לרבות הפניות של מטופלים מורכבים במיוחד בתחומים השונים.
  • מחויבות של המערך האורתופדי לחינוך רפואי והכשרת הדור הצעיר בפורומים ומסגרות שונים במהלך השנה, פנים אל פנים, במפגשים וירטואליים, לצד מיטת החולה ובמרפאה וכמובן במהלך פרוצדורות וניתוחים תוך הכוונה למצויינות והתאמת תנאים למתאימים.
  • המערך כולו מתאפיין באווירת עבודה טובה במיוחד וביחסים בין אישיים מצויינים בין הרופאים בכל הדרגות והתפקידים.
  • אפשרות להרחבת החשיפה הכירורגית בצד הגדלת ההשתכרות על ידי השתתפות בניתוחי משמרת שניה.
ניתוח-ראשון-בהדסה,-חדר-ניתוח

יצירת קשר - מתמחים

אנחנו מזמינים אתכם ואתכן להצטרף להדסה. בואו תצטיינו!

יש למלא את כל השדות המסומנים ב-*
שם מלא
ת.ז
טלפון
דוא"ל
מגדר
כתובת מגורים
מצב משפחתי
מקום לימודי רפואה
אם למדת בחו"ל - האם עשית סבבים קליניים בארץ - יש לפרט היכן ומה
אם למדת בבית ספר לרפואה שאינו הדסה - האם עשית סבבים קליניים בהדסה במהלך הלימודים או הסטאז'?
שנת סיום לימודי רפואה
לימודים גבוהים נוספים - תארים ועוד
האם עבדת או התנדבת בתחומי הרפואה (מד"א, עוזר רופא וכו')
היכן ביצעת את הסטאז'
התמחות מבוקשת
להעלאת קובצים יש לצרף: תמונה, מכתב הצגה עצמית עד 250 מילים(רקע, תחומי עניין, חשיפה מקצועית ומה מושך אותך להדסה), עד 2 מכתבי המלצה וחומר רלוונטי נוסף
גודל הקובץ לא יעלה על 3 מגה
Captcha
צירוף צילום ת.ז. (עד 3 מגה)
העלאת קבצים מהמחשב
באפשרותך לעלות קבצים בפורמט png,jpg בלבד (עד 3 מגה לכל קובץ)