המחלקה לשיקום פנים ולסתות הדסה עין כרם

המחלקה לשיקום פנים ולסתות הדסה עין כרם

שיקום הפה הוא תחום מומחיות ברפואת שיניים העוסק בשחזור ושימור שיניים טבעיות (או השלמה של שיניים חסרות) במטרה לשפר תפקוד, אסתטיקה, נוחות ובריאות של חלל הפה. במחלקה לשיקום פנים ולסתות בהדסה עין כרם אנו נותנים טיפול רפואי ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימוש בטכנולוגיות חדישות וציוד דנטלי מהמתקדמים בעולם.

תחומי העיסוק של המחלקה כוללים תותבות שלמות, תותבות נשלפות, כתרים, ושיקום על גבי שתלים. צוות המחלקה שם לו לדגל את ערך המקצועיות, ומתן שירות קפדני עם דגש על מצוינות רפואית.

המחלקה לשיקום הפה שמה דגש על טיפולי שיניים המתבססים על הידע שהצטבר במסגרת הפעילות המחקרית והקלינית של המחלקה. ההתייחסות במחלקה הנה לטיפול כולל, תוך שימת דגש על מניעה, תכנון נכון וביצוע מקצועי. הטיפול מתייחס לשיקום תפקודי ואסתטי תוך התייחסות לחלקים השונים בחלל הפה ולמחלות הקיימות.

במרפאת המחלקה מבצעים שחזורים (סתימות), כתרים, גשרים, תותבות, שיקום על גבי שתלים, וטיפול שינים אסתטי תוך שימוש בטכנולוגיות חדשניות כמו סורקים דיגיטליים וחריטת כתרים במרפאה.

במחלקה קיים מרכז ייחודי לטיפול בחסר שיניים מולד שנותן מענה אסתטי ותפקודי למטופלים שלנו בשיתוף עם מומחים ממחלקות אחרות בבית החולים (אורתודונטיה, כירורגיה פה ולסתות ועוד). הטיפולים ניתנים במסגרת סל הבריאות של משרד הבריאות.

פרטי קשר

כתובת

כתובת

הדסה עין כרם, בניין בית הספר לרפואת שיניים, קומה 2
שעות פעילות

שעות פעילות

ימים א' – ה', בין השעות: 08:00 – 16:00.

טלפון

טלפון

 
 
מענה טלפוני בין השעות 08:00-15:30
 
פקס: