מחלות עיניים

התמחות במערך העיניים

מערך העיניים במרכז הרפואי הדסה הוקם בשנת 1918, וכיום מתהדר בצוות מומחים גדול בכל תתי-ההתמחויות של רפואת העיניים, בהן פלסטיקה של העין, קרנית, גלאוקומה, רשתית, אובאיטיס, נוירואופתלמולוגיה, גידולים בעיניים, רפואת עיניים לילדים ופזילה, וכן שיקום ראייה ירודה.

המערך, בו פועלים למעלה מ-50 רופאים ועימם צוות מקצועי תומך של אופטומטריסטים, אחיות, טכנאים, יועצי גנטיקה ועובדים סוציאליים, מציע שירות מקיף ברמה בין-לאומית במרפאות ובחדרי הניתוח, ובכלל זה ניתוחים מתקדמים ביותר שבהם נעשה שימוש במכשירי הדימות (מכשירי ההדמיה) המתקדמים ביותר ובציוד החדיש ביותר לחדרי ניתוח.

במערך העיניים פועלות מגוון מעבדות וקבוצות מחקר בסיסי, מחקר גנטי, מחקר ברפואת עיניים דיגיטלית ומחקר תרגומי קליני.

רופאי המערך, בהם מומחים מובילים בעלי שם בארץ ובעולם, עומדים בראש מחקרים ושיתופי פעולה מחקריים עם מרכזים בינלאומיים מן השורה הראשונה בתחום רפואת העין, ומהווים גורם מרכזי בפיתוח הטכנולוגיות הרפואיות החדשניות ביותר.

הגישה הטיפולית במערך העיניים שמה דגש על המטופל וצרכיו, כאשר הוא במרכז והצוות כולו דואג לשמור על קשר עם רופאי המשפחה, רופאי העיניים בקהילה וקהילת האופטומטריסטים, על מנת לתת את המענה והשירות המקיפים והטובים ביותר עבורו ולאפשר טיפול מקיף במיקום אחד.

ההתמחות במערך העיניים במרכז הרפואי הדסה הינה התמחות סדורה, הכוללת סבבים מובנים של 3–6 חודשים לפי סילבוס בכל תחומיה של רפואת העיניים.

אז למה לבחור להתמחות אצלנו במערך העיניים?

אנו מאמינים בחשיבות הכשרת הדור הבא של מובילי רפואת העיניים בארץ ועל כן אנו מקפידים להעניק הדרכה אישית במרפאות ובחדרי הניתוח, בצירוף חשיפה קלינית רחבה ורכישתם ההדרגתית של ידע, יכולות בדיקה וטיפול, וכן מיומנויות מיקרוכירורגיות.

  • לכל מתמחה מוצמד מנטור המסייע לו בקידום התפתחותו האישית והמקצועית ובמקביל מתקיימת הוראת המתמחים על בסיס יומי וכוללת ימי עיון, מחקר וסדנאות בשיתוף מרצים וחוקרים מן הארץ ומכל רחבי העולם.
  • נוסף על כך, נבנתה תכנית העשרה המקנה יכולות תומכות מחקר כגון ניתוח סטטיסטי, עמידה לפני קהל וצמיחה אישית.


אנו מחויבים לתת את התנאים האופטימליים להתפתחותם המקצועית ולהגשמתם האישית של רופאים המתעניינים ברפואת עיניים ורוצים להיות רופאים חוקרים בסביבה אקדמית במרכז רפואי שלישוני. עליהם להיות אנשים רציניים, חרוצים ושאפתנים המוכנים לעבוד באווירה טובה ומכבדת, להשתלב בעבודת צוות, ללמוד, להתעמק, וכן לעסוק במחקר ובלימוד במקביל. 

יצירת קשר - מתמחים

אנחנו מזמינים אתכם ואתכן להצטרף להדסה. בואו תצטיינו!

יש למלא את כל השדות המסומנים ב-*
שם מלא
ת.ז
טלפון
דוא"ל
מגדר
כתובת מגורים
מצב משפחתי
מקום לימודי רפואה
אם למדת בחו"ל - האם עשית סבבים קליניים בארץ - יש לפרט היכן ומה
אם למדת בבית ספר לרפואה שאינו הדסה - האם עשית סבבים קליניים בהדסה במהלך הלימודים או הסטאז'?
שנת סיום לימודי רפואה
לימודים גבוהים נוספים - תארים ועוד
האם עבדת או התנדבת בתחומי הרפואה (מד"א, עוזר רופא וכו')
היכן ביצעת את הסטאז'
התמחות מבוקשת
להעלאת קובצים יש לצרף: תמונה, מכתב הצגה עצמית עד 250 מילים(רקע, תחומי עניין, חשיפה מקצועית ומה מושך אותך להדסה), עד 2 מכתבי המלצה וחומר רלוונטי נוסף
גודל הקובץ לא יעלה על 3 מגה
Captcha
צירוף צילום ת.ז. (עד 3 מגה)
העלאת קבצים מהמחשב
באפשרותך לעלות קבצים בפורמט png,jpg בלבד (עד 3 מגה לכל קובץ)