לידה בהדסה עין כרם

לידה בהדסה עין כרם

באגף נשים ויולדות בהדסה עין כרם נעשים מאמצים רבים לאפשר לכל יולדת ובן זוגה לעבור  את חווית הלידה בביטחון הרפואי המירבי, באווירה נינוחה ובתנאי לידה ואשפוז הטובים ביותר.
 
האגף המיילדותי של המרכז הרפואי הדסה עין כרם ממוקם בניין אם וילד. בנין אם וילד, שפתח את שעריו בשנת 1996 ונחשב לבניין מהיפים בארץ, כולל תשע קומות, שכולן מיועדות לנשים הרות יולדות, תינוקות וילדים.

יחידות האגף כוללות חדרי לידה מהמתקדמים בארץ, מרכז לידה טבעית מפנק לנשים המעוניינות בהתערבות רפואית מינימאלית, מחלקות יולדות בשיטות ביות גמיש או ביות מלא לבחירתך והמרכז לרפואת האם והעובר המסייעת להרה לאתר גורמי סיכון לעובר ומטפלת במגוון סיבוכי הריון.
אנו, צוות המיילדות והרופאים, מאמינים כי חווית הלידה היא שלכן ובשבילכן ומאפשרים לכל יולדת לבחור את דרך הלידה המועדפת עליה.


מיון יולדות וחדרי הלידה ממוקמים בבניין אם וילד בקומה מינוס 1.כאשר יולדת מגיעה לחדרי הלידה שלנו בהדסה, עליה לפנות למיון המיילדותי. בכניסה למיון תפגוש בפקידה אשר תפתח לה תיק קבלה ובמיילדות שידאגו לה. במיון שלנו יש 6 עמדות. אנחנו מעריכים את מצב היולדת ועוברה, מבצעים מוניטור, בדיקת לחץ דם, דופק ,חום ובדיקת שתן . במקרה הצורך יבוצע US, בדיקה וגינלית ובדיקות נוספות. לאחר הערכה ראשונית, תבוצע החלטה על המשך טיפול וכניסה לחדר לידה .

בחדר לידה יש לנו 13 חדרים מרווחים ומאובזרים המתאימים לכל סוגי הלידות – לידות טבעיות, לידות בתנוחות שונות, עם או בלי אפידורל וכל התערבות דרושה אחרת.

בכל אחד מהחדרים יש את כל הציוד הדרוש לנו, המיילדות, ליולדת ולמשפחתה. החל ממיטות מתכווננות, כדורי פיזיו, מקלחת ושירותים פרטיים, ג'קוזי בעמידה, ואף אמבטיות בחלק מהחדרים. קיימת אצלינו אופציה של ניטור אל חוטי לנשים הזקוקות לניטור רציף אך מעוניינות לשמר את התנועתיות ומראה ייעודית ללידה למעוניינות בכך.על מנת להקל על הכאבים במהלך הלידה אנו מציעות מגוון אופציות: גז צחוק, שירות של צוות דיקור סיני כמובן אפידורל בידי מרדים מנוסה הנמצא בחדר לידה 24/7.

בכדי לאפשר אווירה רגועה, אנו דואגים לפרטיות היולדות, קיימת אפשרות לעמעם אורות ולהפעיל מוסיקה. למלווים אנו דואגים ליציאה וכניסה ישירות לחדר הפרטיים ואף לכורסא נפתחת.
המטרה שלנו היא אם בריאה ויילוד בריא תוך חוויית לידה טובה. לכן,אצלנו את בוחרת את האופן בו את רוצה ללדת תוך שמירה על ביטחונך ובטחון עוברך. במידה והנך מעוניינת בלידה טבעית, את תקבלי את מלוא התמיכה וההדרכה מכלל הצוות שלנו.

המיילדות שלנו עברו הכשרות לניהול לידות טבעיות, התאמת תנוחת היולדת לשלב הלידה ותמיכה ביולדת. במידה ותרצי לקבל אפידורל, נדאג שתקבלי מהר ככל הניתן במידה ותתענייני בשירותי הרפואה המשלימה כמו דיקור וטיפול במגע נשמח להעניק.

לאחר הלידה את ותינוקך יישארו יחד איתנו בחדר לידה להתאוששות של כשעה וחצי. בזמן זה במידה ואת מעוניינת נציע לך לשים אותו על גופך ולבצע מגע של עור לעור ונעזור לך בהנקה ובחיבור ראשוני לשד. לאחר מכן נעזור לך להתארגן ולעבור למחלקת האשפוז של היולדות על פי רצונך.
 
 
טלפון בחדר לידה: 02-6776484
 
 
למידע נוסף על טיפולי פוריות לחצו כאן
 
אנו מצפים לפגוש אותך בחדר הלידה ומאחלים לך ולבן זוגך לידה קלה ונעימה!
 
בשם כל צוות אגף נשים ויולדות.

דפי מידע למטופלות - הריון ולידה

פרטי קשר

כתובת

כתובת

הדסה עין כרם, בנין אם וילד.
שעות פעילות

שעות פעילות

המחלקות פועלות 24/7.
יש לוודא את שעות פעילות המרפאות במרכז לזימון תורים.
מרכז זימון תורים

מרכז זימון תורים