מועדון יולדות הדסה

לידה טבעית

לידה טבעית בהדסה

מרכז לידה טבעית הוקם למען נשים בהריון תקין המבקשות ללדת לידה טבעית בהתערבות רפואית מינימאלית. אנו מאמינים כי לידה הינה תהליך פיזיולוגי, המתרחש באופן טבעי על ידי מערכות שונות בגוף. לכל יולדת היכולת והעוצמה להתמודד עם צירי הלידה המלווים את התהליך.
במרכז לידה טבעית האישה והמיילדת בונות ביחד תכנית לידה, קובעות את סוג התמיכה והטיפול הרצוי והמתאים לאישה באופן אישי. חדר לידה טבעית הינו מקום בטוח, ידידותי ומתאים ביותר לחוות לידה מספקת ומעצימה. באווירת המרכז, בליווי צמוד של מיילדת אישית, תוכל היולדת ליהנות מחוויית הלידה יחד עם משפחתה בחדרי לידה טבעיים ומפנקים.

מרכז לידה טבעית - הדסה עין כרם, ירושלים, כולל שני חדרי לידה טבעית וממוקם בצמוד לחדר הלידה הרגיל. המרכז מעוצב באווירה ביתית וכל חדר לידה טבעית מצויד באמבטיות ג'קוזי, מוניטור עובר אלחוטי, שמנים ארומאטיים ובכל האביזרים הנחוצים לטיפול ותמיכה ביולדות בלידה טבעית. לנוחיות המשפחה והיולדת הוצבו בחדרי לידה טבעית פינת ישיבה ומטבחון לארוחות קלות.

שימי לב, הלידה במרכז ללידה טבעית כרוך בתשלום !
 

מי מתאימה ללידה במרכז לידה טבעית?


לידה במרכז לידה טבעית מיועדת לנשים בריאות בהיריון תקין (עם הריון תקין בין השבועות 37 - 42 עם עובר אחד במצג ראש) אשר בוחרות ללדת בדרך טבעית בהתערבות רפואית מינימאלית. נשים בלידה ראשונה מתבקשות להשלים קורס הכנה ללידה לפני ההרשמה למרכז.


מי איננה מתאימה ללידה במרכז לידה טבעית טבעית?
נשים עם מחלות רקע המשפיעות על הלידה, ניתוח קיסרי בעבר, כל סטייה ממהלך הריון תקין, מצבים הדורשים התערבות רפואית, לידות שאינן במועד, משקל עובר מוערך מעל 4000 גר' או פחות מ- 2500 גר', לידה ראשונה בה גיל האם פחות מ- 18 או מעל 40.

השירות במרכז לידה טבעית כולל הרשמה, פגישה עם מיילדת והרכבת תוכנית לידה המותאמת אישית על פי רצונה של היולדת. אותה מיילדת תמשיך לסייע לך ותהיה זמינה לשאלות נוספות עד מועד הלידה.


עלות


לידה במרכז לידה טבעית כרוכה בתשלום של 3800 ₪. התשלום הראשון (15% מכלל התשלום) יבוצע בעת ההרשמה בקבלת חולים יולדות. סכום זה אינו ניתן להחזר. יתר התשלום ירשם בצ'ק פיקדון או כרטיס אשראי בעת ההרשמה וישולם לאחר קבלת השירות.

צוות המרכז

הלידה במרכז לידה טבעית מלווה על ידי מיילדות מוסמכות, (Certified Nurse Midwife - CNM) בעלות הכשרה מתאימה לניהול לידה פיזיולוגית ובגיבוי צוות הרופאים של חדר לידה. לכל יולדת במרכז מיילדת המטפלת רק בה. המיילדת עוקבת אחר תקינות תהליך הלידה ותומכת ביולדת לאורך כל הלידה ועד להעברתה למחלקת יולדות.לידה טבעית