החג של מאיה ונויה

"בתחילת חודש אוקטובר 2017 אושפזתי במחלקת נשים בבית החולים הדסה עין כרם כשאני בהריון עם תאומות.
במהלך האשפוז לאחר שבוע 24 הועברתי ליחידה להריון בסיכון בניהולו של פרופ׳ דוד מנקוטה, ולא ידעתי כמה משמעותי הוא יהיה עבורנו.
מעבר להיותו דאז מנהל היחידה להריון בסיכון והיום אחד מבכירי אגף נשים ויולדות במרכז הרפואי הדסה, פרופ׳ מנקוטה הוא קודם כל בן אדם אנושי אכפתי ורגיש. הוא ראה אותי, את האישה שאני, את ההיריון ואת הציפיה שלנו ללידה.
פרופ׳ מנקוטה הלך אתנו יד ביד שבוע אחרי שבוע ולמרות כל המהמורות, החששות הקשיים - והיו מהם הרבה בדרך, הוא היה תמיד אופטימי, נטע בנו סבלנות ותקווה שהכל אפשרי וכך קרה!
בערב ט״ו בשבט, 31.1.2018 יום רביעי, הגיעו לעולם מאיה ונויה כשהן בריאות ושלמות ומי שניתח אותי וילד הוא לא אחר מאשר פרופ׳ דוד מנקוטה היקר.
כבכל שנה שעוברת אנחנו תמיד נזכרים בו ומכירים לו תודות ביום זה, על עצם היותו אדם ורופא בחסד עליון ועל זה שבעזרתו יש לנו את שתי הילדות המדהימות הללו.
הלוואי וירבו כמותו.
בט״ו בשבט אנו מברכים את האדם שכל פרותיו ונטיעותיו יבורכו, צילו יהיה נאה והמים יעברו בדיוק מתחתיו שלא יחסר לו דבר, כמו האילן...
אנו רוצים לאחל כך גם לכל צוות האחיות במחלקת נשים, לעו"ס רבקה מזרחי שלוויתה אותנו ולכל הרופאים והרופאות שפגשנו בדרך במחלקה,
כולכם מלאכים בלבן".

תמר גודו
אמא של מאיה ונויה

לכל החדשות והאירועים