מרפאה לגידולי הריאה הדסה עין כרם

מרפאה לגידולי הריאה הדסה עין כרם

המרפאה לגידולי הריאה במכון שרת נותנת מענה למטופלים עם גידולי בית החזה והריאה על ידי צוות של רופאים מומחים בתחום זה, אחות מרכזת, מתאמי מחקר, עובדת סוציאלית ונוירופסיכולוגית.

האבחון והטיפול במסגרת המרפאה מבוצעים על ידי צוות רב תחומי (multidisciplinary) מהשורה הראשונה, השם במרכז תשומת הלב את המטופל, את מחלתו ואת כל צרכיו. הצוות כולל רופאים מומחים בתחום הריאות, ניתוחי לב חזה, הדמייה של בית החזה, רפואה גרעינית, פתולוגיה וקרינה.

בשנים האחרונות גידולי הריאה עוברים מהפכה של ממש משנית לסיווג מחדש לתתי סוגים לפי שינויים מולקלוריים ייחודיים. איפיון הגידול בצורה מדוייקת יותר בטכנולוגיות מתקדמות על ידי צוות רב-מקצועי מאפשרות התאמה של הטיפול ("רפואה מותאמת אישית") בצורה מיטבית בכל שלבי המחלה, כולל שילוב של תרופות ביולוגיות וטיפולים המעודדים את התגובה של מערכת החיסון כנגד הגידול.

היחידה עובדת בשיתוף פעולה צמוד עם פתולוגים, גנטיקאים וחוקרי בתחום הסרטן והביו-אינפורמטיקה מבית הספר לרפואה באוניברסיטה העברית.
היחידה נותנת מענה לאורך שלבי המחלה השונים; החל בשלב האבחנה ובכל שלבי המחלה ומאפשרת לקבל טיפול בתרופות חדשות במסגרת מחקרים קליניים פורצי דרך בתחום.

 פרטי קשר

כתובת

כתובת

הדסה עין כרם.
שעות פעילות

שעות פעילות

יש לוודא את שעות הפעילות במרכז לזימון תורים.

מרכז לזימון תורים

מרכז לזימון תורים