מחלקה המטולוגית הדסה עין כרם

המחלקה ההמטולוגית הדסה עין כרם

המחלקה להמטולוגיה בראשותו של ד"ר משה גת , מורכבת ממספר רב של יחידות – מחלקת האשפוז המטולוגיה, יחידת אשפוז יום המטולוגי בהדסה עין כרם, היחידה ההמטולוגית בהר הצופים (עם מספר מיטות אשפוז במחלקה הפנימית וכן אשפוז יום גדול ומרפאות), היחידה לפלזמהפרזיס, יחידת הקרישה, המעבדות ההמטולוגיות לאבחון וכן מעבדות מחקר, יחידת המחקרים הקליניים ההמטולוגיים ו-המרפאות ההמטולוגיות וקרישה.

במחלקת האשפוז יש 22 מיטות מרביתן בחדרי בידוד, המאפשרות מעל 2,500 ימי אשפוז בשנה למגוון הבירורים והטיפולים. התפוסה הממוצעת מלאה, ובכל רגע אחראי רופא בכיר אחד ו 2 רופאים מתמחים בהמטולוגיה לפחות על הטיפול בחולים.  כמו כן, יש מעל 15 אחיות, מזכירה, עובדת סוציאלית ופסיכולוגית. פעמיים בשבוע מתקיימים דיונים רחבים על כלל החולים במחלקה לצורך קבלת החלטות משותפות על אבחון וטיפולים מורכבים.

המחלקה ההמטולוגית בהדסה היא ייחודית בטיפול האישי הניתן לחוליה. אנו מודעים לצורך הן במענה מהיר לחולים, והן למורכבות שבטיפול בחולים עם מערכת חיסון מוגבלת [כמו מרבית החולים ההמטולוגיים]. על כן, חולים אלו יראו ויטופלו בזריזות במיון ההמטולוגי, וחולים המטולוגיים בבירור וטיפול פעיל יאושפזו במחלקה.

פרטי קשר

כתובת

כתובת

הדסה עין-כרם, קומה 2.
שעות פעילות

שעות פעילות

המחלקה פועלת 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע

טלפון  תחנת אחיות

טלפון תחנת אחיות

 
טלפון חדר רופאים
 
טלפון עו"ס - הילה אלמישעלי