אי ספיקת לב

היחידה לאי ספיקת לב ומחלות שריר הלב הדסה עין כרם

אי ספיקת לב הוא מצב בו הלב לא מספק די דם וחמצן לכל תאי הגוף. זהו מצב רפואי חמור שדורש טיפול מיידי. תסמינים של אי ספיקת לב עשויים לכלול אי נוחות בחזה, חולשה, קושי בנשימה, דמעות, דמם בגרון, נפיחות ברגליים, קושי לשמור על זרימת דם תקינה בגוף וקושי בביצוע פעילויות יומיומיות.

השילוב של היקף פעילות רחב וטכנולוגיה מתקדמת ביותר יחד עם צוות רפואי, סיעודי ופרא-רפואי מיומן הופכים את היחידה בהדסה למובילה ברמה עולמית. אל היחידה מופנים חולים מורכבים מכל רחבי הארץ אשר נמצאים בסכנת חיים בשל אי ספיקת לב קשה ורמה תפקודית ירודה ביותר. באמצעות הידע הרב והמיומנות הקלינית של כל הצוותים במערך הלב, חולים עם אי ספיקת לב מקבלים את הטיפול הרפואי המתאים והטוב ביותר עבורם.

חולי אי ספיקת לב יכולים להיות מטופלים באחת או יותר משלוש מסגרות הטיפול לאי ספיקת לב המפורטות מטה, בהתאם לחומרת מצבם הרפואי ולטיפול לו הם זקוקים.

צוות היחידה לאי ספיקת לב בהדסה עין כרם

צוות היחידה לאי ספיקת לב בבית החולים הדסה עין כרם, בראשות ד"ר רביע עאסלה, מטפל במגוון רחב של חולי אי ספיקת לב בדרגות חומרה שונות של המחלה. מדובר בצוות מיומן הכולל רופאים קרדיולוגים בכירים וותיקים, שעברו הכשרה בתחום אי ספיקת לב בבתי החולים המובילים ביותר בארצות הברית.

למידע נוסף על קרדיומיופתיה >>

 

פרטי קשר

כתובת

כתובת

הדסה עין כרם, בנין דוידסון, קומה 3.
שעות פעילות

שעות פעילות

יש לוודא את שעות הפעילות במרכז לזימון תורים.

טלפון

טלפון