הפריה חוץ גופית הדסה עין כרם

הפריה חוץ גופית - הדסה עין כרם

הרצון להביא ילד לעולם הנו צורך אנושי, טבעי ומובן המוכר על ידי ארגון הבריאות העולמי כזכות בסיסית של האדם. אולם תהליך ההתעברות עצמו תלוי בתפקוד תקין ומתוזמן היטב של מערכות מרכזיות רבות הן בגוף האישה והן בגוף הגבר, וכל תקלה עלולה להקשות על המפגש המיוחל בין הביצית והזרע.
 

הפריה חוץ גופית - הפיתרון לאי פריון

אי פריון מוגדר כחוסר יכולת להרות במשך שנה. בבעיה זו נתקלים כ- ‎15% מהזוגות בגיל הפוריות. בישראל כ- ‎100,000 זוגות סובלים מאי פריון ולחלקם מוצע הטיפול בעזרת הפריה חוץ-גופית (‎In Vitro Fertilization) בעקבות כשלון או אי התאמת שיטות הטיפול האחרות.
 

מהו טיפול הפריה חוץ גופית?

הטיפול בהפריה חוץ-גופית מבוסס על ניסיון לחקות את תהליך ההפריה הטבעי אלא שמקום המפגש בין הביצית והזרע מועתק מגוף האישה לצלוחית במעבדה. לאחר שהופרתה הביצית, מתפתח עובר המוחזר לרחם בתקווה שישתרש בו ויתפתח להריון תקין. בדרך זו נולדה באנגליה, בשנת ‎1978, תינוקת המבחנה הראשונה בעולם.מאז חלה התפתחות משמעותית בהבנת התהליכים הביולוגיים של הרבייה ונפתחו אפשרויות טיפול חדשניות בבעיות אי פוריות. כיום, נשים וגברים רבים אשר נידונו בעבר הלא רחוק לעקרות בלתי הפיכה יכולים להביא ילד לעולם.
 
 

אודות יחידת ההפריה החוץ גופית בהדסה

יחידת ההפריה החוץ גופית בעין כרם פועלת מאז שנת 1982 וזו שבהר-הצופים מאז שנת 1992. היחידות מנוהלות על ידי צוות רפואי מיומן ומנוסה שהיה מן החלוצים בתחום הטיפול בהפריה חוץ גופית בארץ ובעולם. מידי שנה נולדים כ- 130 ילדים בכל יחידה כאשר שעור ההריונות הוא מהגבוהים בעולם.ביחידות ההפריה החוץ גופית בהדסה ניתנים הטיפולים החדשניים ביותר בתחום וכוללים הזרקה של תא זרע בודד לביצית (ICSI), החשת ההנצה של הבלסטוציסט, אבחון גנטי טרום ההשרשה, והפקת תאי זרע מהאשך. אנו מסייעם גם לנשים הזקוקות לתרומת ביציות.שעור ההריונות ביחידות ההפריה החוץ גופית בהדסה הוא דומה ונמצא תלוי בגיל האישה.אנו ערים לכך שכל זוג מגיע לטיפול בהפריה חוץ גופית לאחר טיפולים ממושכים ומתישים, ומאמינים כי ידע והכרת התהליך יכול להקל על ההתמודדות עם הקשיים הפיזיים והנפשיים. לשם כך ערכנו באתר זה מידע בו תוכלו להיעזר.

פרטי קשר

כתובת

כתובת

הדסה עין כרם, בנין אם וילד.
שעות פעילות

שעות פעילות

המחלקות פועלות 24/7.
יש לוודא את שעות פעילות המרפאות במרכז לזימון תורים.
מרכז זימון תורים

מרכז זימון תורים