מרפאת דלקת עור ממגע הדסה עין כרם

דלקת עור אלרגית ממגע (ALLERGIC CONTACT DERMATITIS), היא מצב שבו רגישות לחומר כלשהו, שבא במגע עם העור במסגרת עבודה או חיי יום יום, מעורר תגובות בלתי רצויות כגון גרד, אודם ונפיחות, עבוי או קילוף עור. תמונה המכונה " אקזמה" וגורמת סבל רב. מטרת תבחיני הטלאי (PATCH TESTS), המבוצעים במרפאה, היא לאתר רגישויות אלרגיות למגע.

 

בסביבתנו ובתכשירים השונים שאנו משתמשים בהם, כולל תכשירים קוסמטים, מצויים מרכיבים רבים שמסוגלים לעורר תגובה כזו.

 

התבחינים המבוצעים הם: סטנדרטיים וכן תבחינים מקצועיים הכוללים מגוון רחב של תבחינים לפי המקצועות השונים (לדוגמה ספרים, אופים, רופאי שיניים).
 
ההנחה היא שניתן לתרגם מידע מן התבחינים, להמלצות מותאמות אישית לכל נבדק, לגבי חומרים שמהם ראוי לו להמנע. המנעות זו תעלים ותרפא את התסמינים מהם סובל המטופל, או לפחות תפחית אותם במידה ניכרת. במרפאה ניתן לבדוק רגישות למאות חומרים שונים, וזאת בהתאם לחשיפה המשוערת של הנבדק. התבחינים אותם אנו מציעים הינם של חברת CHEMOTECHNIQUE, בעלי סטנדרד בינלאומי.
בנוסף, ניתן להתאים חומרים אישיים שונים שנמצאים בשימושו של המטופל, לתבחין. התאמה של חומר מסביבתו של המטופל לתבחין, צריכה להעשות בזהירות רבה ודורשת יצירת קשר מראש.
 
המרפאה מקבלת הפניות מרופאים תעסוקתיים, רופאי עור, אלרגולוגים, ורופאי משפחה ומשמשת גם כמרפאה מייעצת לצה"ל, בתחום של רגישות אלרגית למגע.

פרטי קשר

מיקום

מיקום

הדסה עין כרם, קומה 5 בניין 8.
מרכז זימון תורים

מרכז זימון תורים