בואו להציל חיים ולהצטרף אל שיאני הדסה בתרומות דם!

אם שואלים את בוריס סטארודוב, עובד מחלקת אחזקה ובינוי בהדסה,
מה מניע אותו לתרום כבר שנים ארוכות מנות דם, ולהיות למעשה שיאן תרומות הדם בהדסה, הוא לא מבין על מה המהומה.
מבחינתו, כל אחד צריך לתת היכן שהיא יכול ולחשוב על איך הוא מעניק לאחרים.
שיאני תרומות הדם לשנת 2021 בהדסה הוכתרו בעבר בטקס מרגש, וחשפו את הפנים מאחורי מבחנות הנוזל האדמדם שמציל כל כך הרבה אנשים ונותן תקווה לחולים רבים.
מדובר בעובדים מבתי החולים של הדסה בעין כרם ובהר הצופים, אשר תרמו לאורך שנות עבודתם במוסד עשרות מנות דם שנשמרו בבנק הדם בהדסה, וידם עדיין נטויה, והם נחשבים לתורמים הכי פעילים ומתמידים.
ד״ר ינון בודה, ממלא מקום מנהל בית החולים הדסה עין כרם שהעניק לעובדים את תעודות ההוקרה, הודה בחום בשם הנהלת הדסה כולה לכל התורמים הקבועים, שמפנים מזמנם מדי כמה חודשים ומגיעים לבנק הדם בהדסה, בנחישות ובהתלהבות שלא שוכחת.
״ערך התרומה והנתינה הוא רב, הרצון שלכם לסייע לחולה הזקוק למנות דם מרגש ומהווה השראה.
עצם הבחירה שלכם לתרום דווקא בבנק הדם של הדסה, מעידה על החיבור והגאווה ההדסאית ובוודאי תעניק השראה לאחרים״.
ואלו הם:
הראשון והמוביל בטבלה, שמקפיד לפקוד את בנק הדם בהדסה באדיקות מעוררת כבוד, הוא בוריס סטארודוב ממחלקת אחזקה ובינוי - מעליות, שלאורך השנים האחרונות תרם - תחזיקו חזק!! לא פחות מ-92 מנות דם!
אחריו, עם מספר מרשים של 69 מנות דם, רובי גרופר ממחלקת תחזוקה ובינוי - חשמל,
ד״ר אלחנן פריד, מנהל היחידה לטיפול נמרץ בהדסה הר הצופים עם תרומה של 46 מנות דם, ד״ר אביב שמואלי מה מחלקה לרפואת שיניים עם 43 מנות דם, פרופ׳ עידו בן דב מהמחלקה לנפרולוגיה עם 27 מנות, אחריו ד״ר דוד לניאדו מאורתופדיה שתרם 20 מנות דם ואיתו עקיבא ריפקין מאגף הכספים עם 20 מנות אף הוא.
סוגר בכבוד גדול את הרשימה כפיר דוד - מתנדב בשירות הלאומי במרפאת הריאות בהדסה עין כרם, שלמרות הזמן הקצר שהספיק לעבוד אצלנו, הצליח כבר לתרום 15 מנות דם, 13 מתוכן היו תרומות SDP, שנעשות בתהליך ארוך ומורכב.
בתמונות, התותחים מהדסה - עם הצוות התותח לא פחות של בנק הדם!
אז, מגיעים ביום שלישי? מחכים לכם!
 
בוריס סטארודוב, רובי גרופר
חלוקת תעודת הוקרה
 
לכל החדשות והאירועים